Dom Kultúry v poslednom období prešiel kompletnou rekonštrukciou, vďaka čomu dostali interné priestory nový šat a aj nové uplatnenie viužitia. V rámci Domu Kultúry poskytujeme možnosti jednak prenájmu priestorov na organizovanie spoločenských a kultúrnych podujatí. Ďalej sú tu priestory na prenájom za účelom zriadenie podnikateľských prevádzok.

Veľkou výhodou ktorou disponuje Dom Kultúry je aj jeho umiestnenie v rámci Košíc a tiež pohodlný prístup električkou, autobusom a trolejbusom. Pred budovou Domu Kultúry je k dispozícií veľké parkovisko pre osobné autá, autobusy a tiež pre taxi službu.




Divadlo Grand

...ponúka svoje priestory na prenájom divadelných predstavení, komorných koncertov,konferencií, seminárov, školských akadémií, worschopov, kongreso a iných kultúrnych a spoločnských podujatí.

Vstúpte   



Estrádna sála

...s kvalitným parketom, veľkým pódiom a otvoreným poschodím dávamožnosť pre usporadúvanie plesov, tanečných zábav, svadieb, koncertov, besied, vačších pracovných stretnutí, prezentácií...

Vstúpte



Grand kabaret



PRIPRAVUJEME PRE VÁS


UŽ ČOSKORO






Vstúpte



Jumbo centrum

... je svojími možnosťami, umiestnením a veľkorysými priestormi jedinečným stánkom kultúry a umenia v Košiciach a okolí...

Vstúpte